BOYA KABİNİ FİYATLARI

ileadmin

BOYA KABİNİ FİYATLARI

FON Boyama ve Kurutma Sistemleri;

FON Boyama ve Kurutma Sistemleri; 2000 yılında Ostim de kurulmuştur.

FON Boyama ve Kurutma Sistemleri, 620 metrekare kapalı alana konuşlanmış;  ve faaliyetlerini yürütmektedir. Yurt Dışı ve Yurt içindeki  kurum ve kuruluşlara ait her türlü boyama ve kurutma kabinlerinin; bakım, onarım, yenileştirme, ve imalat desteğini istenilen yer ve zamanda, en az maliyetle, en kısa sürede Toplam Kalite Yönetim sistemi standartlarında sağlamaktır

FON Boyama ve Kurutma Sistemlerinde, ISO 2000-9000   Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uygun olarak kurulmasını, uygulanmasını, takip ve kontrolünü, sürekliliğini ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla Kalite Güvence Kısım Amirliği oluşturularak, anılan faaliyetlerin yürütülmesi  gerçekleştirilmiştir.

FON Boyama ve Kurutma Sistemlerinin Misyonu;

Yut Dışı ve Yurt içindeki  kurum ve kuruluşlara ait her türlü boyama ve kurutma kabinlerinin; bakım, onarım, yenileştirme, ve imalat desteğini istenilen yer ve zamanda, en az maliyetle, en kısa sürede Toplam Kalite Yönetim sistemi standartlarında sağlamaktır.

FON Boyama ve Kurutma Sistemlerinin vizyonu; 

Bakım, onarım, yenileştirme ve imalat faaliyetlerini; emniyetli Çalışma ortamında, yeni ve üstün teknoloji, karşılıklı güven ve ekip çalışması ile dünya standartlarında gerçekleştirerek öncü ve örnek olmaktır.

Yazar hakkında

admin administrator